در مطالب و مقالات گذشته وب سایت آموزشی صعود در رابطه با AI (هوش مصنوعی) و ابزار ها و تکنولوژی های جدید آن به طور کامل صحبت کردیم و مسیر پیشرفت هوش مصنوعی را به شما نشان دادیم. اما در این مقاله کارشناسان گروه آموزشی صعود قصد دارند تا به معرفی و بررسی 6 ابزار رایگان هوش مصنوعی که هر توسعه دهنده به آن نیاز دارد بپردازند پس اگر شما هم قصد دارید تا در مسیر توسعه خود از این ابزار ها استفاده کنید در این مقاله همراه گروه آموزشی صعود باشید.

 

بیشتر بخوانید: در رابطه با این موضوع پیشنهاد میکنیم تا حتما مقالات، ChatGPT چیست؟ همه چیز در مورد تکنولوژی ChatGPT و چت بات چیست؟ چت بات ها چگونه کار می کنند؟ و OpenAI چیست؟ و آیا واقعا کدنویسی را آسان‌تر می‌کند؟ و 7راه برای کسب درآمد با chatGPT ابزار قدرتمند هوش مصنوعی 2022 را مطالعه کنید.

 

آنچه بعد از خواندن این مطلب یاد خواهید گرفت:

  • ابزارهای هوش مصنوعی را یاد خواهید گرفت که می توانند به شما در نوشتن کد سریعتر کمک کنند
  • ابزارهای هوش مصنوعی را یاد خواهید گرفت که به شما در ویرایش/ایجاد ویدیو کمک می کند
  • ابزارهای هوش مصنوعی را یاد خواهید گرفت که می توانند به شما در نوشتن کمک کنند
  • و بسیاری از نکات و ابزارهای دیگر

 

6 ابزار رایگان هوش مصنوعی که هر توسعه دهنده به آن نیاز دارد

 

1. Steve.ai: برنامه آنلاین ایجاد ویدیو

6 ابزار رایگان هوش مصنوعی که هر توسعه دهنده به آن نیاز دارد

Steve.ai یک ابزار بسیار کارآمد است که به شما امکان می دهد یک ویدیوی زنده با یک پیام متنی تولید کنید. می توانید درخواست متن را از یک وب سایت یا از یک اسکریپت نوشته شده سفارشی دریافت کنید. بعد از اینکه steve.ai تولید ویدیوی شما را به پایان رساند، می توانید آن را ویرایش کرده و شخصی سازی کنید تا زمانی که از آن راضی باشید، سپس می توانید ویدیویی را که ساخته اید دانلود کنید.

 

2. Tabnine: به شما در نوشتن کد کمک می کند

6 ابزار رایگان هوش مصنوعی که هر توسعه دهنده به آن نیاز دارد

برخی از شما ممکن است Github Copilot را به یاد بیاورید، ابزار بسیار خوبی در حالی که هنوز رایگان بود. حالا من یک جایگزین پیدا کردم، Tabnine. 

Tabnine ابزاری است که واقعاً شبیه Github Copilot است. در اصل، شما آن را در IDE خود نصب می کنید، سپس Tabnine به شما پیشنهادات و تکمیل خودکار کد شما را می دهد.

 

3. Notion: دستیار نوشتن هوش مصنوعی رایگان

6 ابزار رایگان هوش مصنوعی که هر توسعه دهنده به آن نیاز دارد

Notion یک دستیار نوشتن هوش مصنوعی رایگان است که به شما مشاوره در زمینه نوشتن می دهد و حتی به شما کمک می کند تا قسمت هایی از نوشته خود را برای شما بنویسید. مفهوم هنوز در آلفا است، بنابراین باید در لیست انتظار ثبت نام کنید و قبل از دسترسی به آن مدتی صبر کنید.

 

4. Fireflies: دستیار جلسه هوش مصنوعی

6 ابزار رایگان هوش مصنوعی که هر توسعه دهنده به آن نیاز دارد

 

Fireflies به شما کمک می کند در طول جلسات خود یادداشت برداری کنید و همچنین مکالمات صوتی را به صورت رایگان تجزیه و تحلیل می کند.

Fireflies نیز بسیار محبوب و مورد اعتماد بیش از 60000 شرکت است و می تواند به صورت شخصی نیز استفاده شود.

 

5. Hotpot: ابزارهای تصویری هوش مصنوعی

6 ابزار رایگان هوش مصنوعی که هر توسعه دهنده به آن نیاز دارد

Hotpot مجموعه ای از بسیاری از ابزارهای تصویر Ai است که می توانید به صورت شخصی یا تجاری از آنها استفاده کنید.

 

در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید با Hotpot انجام دهید:

  • عکس و هنر مجلل
  • حذف اشیاء
  • رنگی کردن عکس های قدیمی
  • اعلان را به هنر تبدیل کنید

 

6. Lalal

6 ابزار رایگان هوش مصنوعی که هر توسعه دهنده به آن نیاز دارد

Lalal به شما امکان می دهد بخش هایی از یک آهنگ را حذف کنید، مانند آواز. می توانید از آن برای سفارشی کردن موسیقی های خود به صورت شخصی یا برای مقاصد تجاری استفاده کنید. باز هم، کاملا رایگان است.

Lalal همچنین می تواند یک ساز خاص را از یک آهنگ حذف کند و آنها قول دادند که این کار را بدون آسیب رساندن به کیفیت اصلی آهنگ انجام دهند.

 

سخن پایانی 

ما تمام تلاشمان را کردیم که ابزارهای متداول هوش مصنوعی را که همه می شناسند، مانند: ChatGPT، درج نکنیم. زیرا اگر آنچه را که قبلاً می دانید به شما بگویم ارزشی برای شما ایجاد نمی کند. همچنین در ابتدا لینک مقالات مربوط به ChatGPT را برای شما قرار دادیم که در صورت تمایل می توانید مطالعه کنید. امیدوارم از این پست لذت برده باشید و لطفاً اگر ابزار هوش مصنوعی دیگری برای اضافه کردن دارید یا نظری دارید، در زیر نظر خود را بنویسید. همچنین در صورت تمایل میتوانید گروه آموزشی صعود را در شبکه ها و رسانه های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام و یوتیوب دنبال کنید.