در مطالب و مقالات گذشته و ب سایت آموزش برنامه نویسی صعود به معرفی فریم ورک های مختلف برای زباتن برنامه نویسی جاوا اسکریپت پرداختیم و معایب و مزایای هرکدام را برای شما بیان کردیم در این مقاله تیم آموزش برنامه نویسی صعود قصد دارند تا به معرفی و بررسی هفت مورد از بهترین و بزرگترین کتابخانه ها برای فریم ورک React بپردازند. پس اگر شما هم به دنبال 7 کتابخانه عالی برای React هستید در ادامه ی مقاله با ما همراه شوید.

 

بیشتر بخوانید: در رابطیه با این موضوع پیشنهاد میکنیم تا حتما مقالات، بهترین کتابخانه های پایتون در سال 2023 و یادگیری React در سال 2023 با 5 روش اصولی و React.js چیست؟ چرا از ری اکت استفاده کنیم؟  را مطالعه کنید.

 

7 کتابخانه عالی برای React

 

در ادامه گروه آموزشی صعود به معرفی و بررسی 7 کتابخانه عالی برای React میپردازند:

 

1.usehooks-ts

7 کتابخانه عالی برای React

usehooks-ts یک کتابخانه React Hook عالی است که میتواند شما را بارها نجات دهد. usehooks-ts فقط 4.12 کیلوبایت می باشد و به صورت فشرده شده است.

npm i usehooks-ts

 

 

2. Mantine

7 کتابخانه عالی برای React

Mantine یک کتابخانه React با جزئیات بالا است. کتابخانه ی Mantine در زمان برای طراحی یا نمونه سازی رابط کاربری شما صرفه جویی می کند.

 

 

3.SWR

7 کتابخانه عالی برای React

 (stale–while–revalidate) SWR یک کتابخانه واکشی داده است. SWR مبتنی بر hook است، تنها 4.2 کیلوبایت فشرده شده است و توسط Vercel توسعه یافته است.

npm i swr

 

 

4. Final Form

7 کتابخانه عالی برای React

 Final Form تنها در 8.9 کیلوبایت فشرده شده، Final Form بهترین راه برای ساخت فرم ها در react است.

`npm i final-form react-final-form

 

5. TanStack React

7 کتابخانه عالی برای React

TanStack React چندین گزینه همه کاره برای نمودارها، جداول، مسیریابی، پرس و جوی داده و موارد دیگر ارائه می دهد.

 

6. Expo

7 کتابخانه عالی برای React

با استفاده کتابخانه ی Expo با react اپلیکیشن‌های موبایلی بین پلتفرمی بسازید.

 

7. Remotion

7 کتابخانه عالی برای React

با استفاده از کتابخانه ی Remotion با React به صورت برنامه نویسی ویدیو تولید کنید.

 

 

React کتابخانه ی محبوب و پر طرفدار زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت است که خود آن هم شامل کتبالخانه های توانا و کاربردی است. تیم آموزش برنامه نویسی صعود در این مطلب به معرفی 7 کتابخانه عالی برای React که آن ها شامل پرکاربرد ترین و محبوب ترین ها در بین توسعه دهنگان هستند پرداختند همچنین شما میتوانید سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را از قسمت نظرات با کارشناسان گروه آموزشی صعود در میان بگذارید. در صورت تمایل میتوانید گروه آموزش برنامه نویسی صعود را در شبکه ها و رسانه های اجتماعی، تلگرام، اینستاگرام و یوتیوب دنبال کنید.