7راه برای کسب درآمد با chatGPT ابزار قدرتمند هوش مصنوعی 2022

بسیاری از مردم می ترسند شغل خود را به دلیل هوش مصنوعی از دست بدهند زیرا پیشرفت های اخیر فناوری بسیار گسترده بوده است. اکنون مردم در حال ساخت ربات‌ها و نرم‌افزارها و ابزارهای دیگری هستند که می‌توانند کاری را که انسان‌ها می‌توانند انجام دهند، انجام دهند. کل دنیای آنلاین با یک نسخه جدید هوش مصنوعی که به معنای واقعی کلمه می تواند کارهای زیادی مانند پاسخ دادن به هر سؤال و ایجاد ابزارهای نرم افزاری ساده ای را انجام دهد که می تواند جایگزین نیروی انسانی شود، در حال گسترش است. Chatgpt اخیراً وایرال(همه گیر) شده است و نکته جالب در مورد آن این است که در حال حاضر استفاده از آن رایگان است. چرا راه های کسب درآمد با chatgpt را یاد نگیرید زیرا راه های مختلفی وجود دارد که افراد با chatgpt درآمد کسب می کنند. گروه آموزشی صعود در این مقاله 7 روشی که افراد می توانند با chatgpt سود ببرند و همچنین بهترین روش برای کسب درآمد با chatgpt که به شدت توصیه می شود را توضیح می دهد.

بیشتر بخوانید: در رابطه با این موضوع پیشنهاد میکنیم تا حتما مقالات، چت بات چیست؟ چت بات ها چگونه کار می کنند؟ وChatGPT چیست؟ همه چیز در مورد تکنولوژی ChatGPT و هوش مصنوعی چیست؟ همه چیز درباره هوش مصنوعی را مطالعه کنید.

 

7راه برای کسب درآمد با chatgpt ابزار قدرتمند هوش مصنوعی 2022

 

chatgpt چیست؟

Chatgpt یک ابزار نرم افزاری است که به سوالات پاسخ می دهد، مقاله می نویسد و همچنین ابزارهای نرم افزاری ساده با کد ایجاد می کند. همه اینها را به خوبی انجام می دهد درست همانطور که یک انسان آن را انجام می دهد و حتی سریعتر انجام می دهد. ظهور chatgpt آنقدر سریع و تاثیر گذار بود که بسیاری از افراد در حال حاضر از آن استفاده می کنند زیرا محتوای منحصر به فرد ایجاد می کند و همچنین رایگان است. با بررسی های بسیاری از مردم، آنها می گویند که این یکی از بهترین ربات های هوش مصنوعی است که آنها استفاده کرده اند و بسیاری از مردم در حال حاضر از آن برای کسب درآمد استفاده می کنند، به همین دلیل است که ما گروه آموزشی صعود در مقاله ی 7 راه برای کسب درآمد با chatgpt  توصیه شده ترین روش ها برای کسب درآمد با این ابزار توانا و قدرتمند هوش مصنوعی در سال 2022 را در اختیار شما قرار میدهیم.

 

نحوه استفاده از chatgpt

برخی از مردم واقعاً نمی دانند چگونه از chatgpt استفاده کنند، بنابراین، اجازه دهید توضیح دهیم که استفاده از آن به چه صورت است؟ به وب‌سایت openAI بروید و chatgpt را جستجو کنید، به داشبورد می‌روید، با جزئیات ثبت‌نام می‌کنید و برای شروع استفاده از آن وارد سیستم شوید. فقط یک سوال بپرسید یا چیزی تایپ کنید و chatgpt محتوای منحصر به فرد مرتبط را با موضوع شما را ارائه می دهد.

 

7راه برای کسب درآمد با chatgpt ابزار قدرتمند هوش مصنوعی 2022

 

7 راه برای کسب درآمد با chatgpt

راه های زیادی برای کسب درآمد با chatgpt وجود دارد اما گروه آموزشی صعود 7 مورد را در اینجا لیست می کند. سعی کنید خلاق باشید و راهی برای کسب درآمد با chatgpt پیدا کنید زیرا فرصت بی پایانی برای استفاده از این نرم افزار وجود دارد.

 

1.کسب درآمد به عنوان یک وبلاگ نویس

 شکی نیست که مردم از طریق وبلاگ نویسی کسب درآمد می کنند، اما افراد زیادی نمی خواهند کارهایی را انجام دهند که نوشتن و انجام سایر روش های سئو است تا بتوانند رتبه خوبی در گوگل کسب کنند و ترافیکی را که می تواند برای شما پول درآورد به دست آورند. با کسب درآمد از محتوا با تبلیغات، محتوای حمایت شده و سایر روش های کسب درآمد. برخی از افراد حتی از chatgpt برای بررسی کامل یک محصول استفاده می کنند و بررسی منحصر به فرد و یک محتوای قابل خواندن توسط انسان با کیفیت بالا را به شما ارائه خواهد داد. ظهور مقاله نویسان هوش مصنوعی باعث شده است که وبلاگ نویسان به راحتی کار خود را انجام دهند. تمام نویسنده‌های هوش مصنوعی همگی دستمزد دریافت می‌کنند، حتی برخی از آنها بیش از 100 دلار در ماه دریافت می‌کنند، به همین دلیل است که بسیاری از افراد به chatgpt که در واقع استفاده از آن رایگان است، روی آورده اند. دلیل اینکه مردم chatgpt را دوست دارند این است که کار را به خوبی انجام می دهد. این برای ترساندن فریلنسرها نیست زیرا هوش مصنوعی هرگز نمی تواند جایگزین تلاش انسان شود. ممکن است تاثیر کمی بر فریلنسرها داشته باشد اما تاثیر عمده ای ندارد. علاوه بر این، همه در مورد chatgpt نمی دانند.

 

2.به عنوان یک فریلنسر با chatgpt درآمد کسب کنید

فریلنسرها ممکن است از خود بپرسند که آیا این ربات هوش مصنوعی کار آنها را می گیرد؟ در واقع، پاسخ منفی است، در واقع استفاده خوب از chatgpt به آنها پول بیشتری نسبت به گذشته می‌رساند زیرا تولید محتوا و تحویل به مشتریان با سرعت انجام می‌شود. فریلنسر هایی در پلتفرم هایی مانند fiverr، upwork و دیگر پلتفرم های محبوب وجود دارند که خودشان می نویسند، لازم نیست اینطور باشد زیرا chatgpt می تواند کارهای سنگین را برای آنها انجام دهد و کار آنها را آسان تر کند. این یک ابزار کمکی عالی برای فریلنسرها جهت کسب درآمد بیشتر از آنچه تاکنون بوده است می باشد.

 

3.کسب و کار اتوماسیون یوتیوب

این مدل کسب و کار هنر ایجاد یک کانال یوتیوب است که نیازی به نمایش چهره مالک ندارد. ویدیوها با استفاده از فیلم‌های استوک یا ویدیوها و صداگذاری با افکت‌های زیاد و موسیقی پس‌زمینه ایجاد می‌شوند. آپلود ویدیو به یک جایگاه خاص گره خورده است. صاحب کانال تا زمانی که کانال یوتیوب ویدیوهای زیادی داشته باشد به طور مداوم آپلود می کند تا شروع به ایجاد درآمد زیادی از تبلیغات و همچنین حمایت پولی کند. جایی که chatgpt وارد می شود در ایجاد اسکریپت ویدیویی است. chatgpt می‌تواند اسکریپت‌های ویدیویی ایجاد کند که تعداد زیادی بازدید را در هر جایگاهی دریافت کند. افرادی که از تبلیغات یوتیوب برای تبلیغ محصولات خود استفاده می کنند نیز می توانند از این روش استفاده کنند. تبلیغات یوتیوب بسیار قدرتمند هستند و می توانند درآمد زیادی برای افراد در فروش داشته باشند. تصور کنید بتوانید از یک ابزار نرم افزاری مانند chatgpt استفاده کنید، کار سازنده ویدیو بسیار آسان تر خواهد بود.

 

4.برای بازاریابی وابسته(affiliate marketing) از chatgpt استفاده کنید

بازاریابی وابسته بهترین روش توصیه شده برای کسب درآمد است زیرا یکی از ساده ترین مشاغل آنلاین برای شروع است. بازاریابی وابسته هنر فروختن محصولات دیگران با پورسانت است. هنگامی که شخصی روی پیوند وابسته شما کلیک می کند و محصولی را خریداری می کند که شما فروش آن را انجام می دهید. کمیسیون ها در حال حاضر وجود دارند، بنابراین در پلتفرم های وابسته، مردم مقداری را که به عنوان کمیسیون پرداخت می شود، مشاهده خواهند کرد. به هر طریقی که شرکت های وابسته بخواهند محصولات را تبلیغ کنند chatgpt می تواند کمک بزرگی باشد. به عنوان مثال اگر می خواهید محصولات را با استفاده از وبلاگ نویسی، ویدیوهای یوتیوب، تبلیغات گوگل تبلیغ کنید، می توانید از chatgpt استفاده کنید. Chatgpt محتوا را در هر جایگاهی برای شما ایجاد می کند. حتی برخی از بازاریابان affiliate marketing در حال حاضر از این ابزارهای نرم افزاری برای تجارت خود استفاده می کنند. استفاده از chatgpt را از همین الان شروع کنید زیرا این شک وجود دارد که برای همیشه رایگان باشد.

 

5.بازاریابی وابسته Quora

 affiliate marketing Quora یا بازاریابی وابسته Quora روشی است که هر مشترک در پلتفرم quora باید از آن استفاده کند اگر بخواهد ترافیک زیادی از quora بگیرد. Quora بیش از 400 میلیون بازدید کننده ماهانه دارد و نوع ترافیک در quora کیفیت بالایی دارد زیرا یک پلتفرم پرسش و پاسخ است که به این معناست که بازدید کنندگانی که به quora مراجعه می کنند مشکل دارند و به راه حل نیاز دارند. بازاریاب هایی که از Quora استفاده می کنند معمولاً سرنخ های با کیفیت بالا و حتی فروش روی پلت فرم دریافت می کنند. برای کسب درآمد با Quora نیاز به پاسخ به هر چه بیشتر سؤالات روزانه وجود دارد. این کار برای برخی استرس زا است و بسیاری از افراد نویسندگانی را استخدام می کنند تا به آنها کمک کنند تا حد امکان به سوالات پاسخ دهند، اما اکنون با chatgpt افراد می توانند به بسیاری از سوالات در مورد quora پاسخ دهند و ترافیک زیادی را به وب سایت خود و حتی محصولات وابسته دریافت کنند. که برابر است با فروش بیشتر برای آنها. بازاریابی وابسته Quora بسیار قدرتمند است و می تواند پول زیادی به دست آورد.

 

6.ابزارهای نرم افزاری ساده با chatgpt ایجاد کنید

این مقاله درباره چگونگی استفاده از chatgpt برای ایجاد محتوای نوشتاری است، اما این همه چیزی نیست که chatgpt می تواند انجام دهد. Chat gpt همچنین می تواند ابزارهای نرم افزاری ایجاد کند. کاربر مجبور نیست کدنویسی یا برنامه نویسی را بداند. آنها فقط به chatgpt می گویند و آن را برای آنها ایجاد می کند. Chatgpt کد را در پشتیبان می نویسد و سپس ابزار را ایجاد می کند تا بتوانید از آن استفاده کنید. از این روش می توان با فروش نرم افزار و حتی خدمات به افرادی که به دنبال حل مشکل هستند، درآمد کسب کرد.

 

7.Chatgpt می تواند توضیحات و نظرات محصول را بنویسد

خبرهایی مبنی بر نوشتن توضیحات محصول با chatgpt وجود دارد و حتی آنها در حال نوشتن یک بررسی کامل محصول با این نرم افزار هستند. این بدان معنی است که chatgpt می تواند کارهای پیشرفته را انجام دهد. نوشتن یک بررسی کامل کاری نیست که بسیاری از ربات های دیگر بتوانند انجام دهند، اما با chatgpt می توانید یک بررسی محصول بنویسید. این برای وبلاگ نویسانی مفید است که درباره محصولات آمازون و همچنین سایر محصولات نظر می نویسند زیرا هوش مصنوعی کار سختی را انجام می دهد. همچنین می‌توانید از بررسی‌های محصول خود که توسط chatgpt نوشته شده است با برنامه‌های وابسته مرتبط کسب درآمد کنید و به عنوان یک وبلاگ نویس درآمد بیشتری کسب کنید.

 

 Chatgpt تا حد زیادی برای بسیاری از تولیدکنندگان محتوا موهبت بوده است، زیرا توانایی بسیار زیادی در انجام کارهای دشوار دارد و همچنین به دلیل رایگان بودن، قلب مخاطبان را به دست آورده است، اما چیزی که همه در مورد آن مطمئن نیستند این است که آیا chatgpt خواهد بود یا خیر. مادام العمر رایگان است وگرنه به زودی قیمتی روی آن خواهند گذاشت. مردم در سراسر اینترنت می گویند که اگر به همین منوال پیش برود، بسیاری از نرم افزارها و فریلنسرها از کار خارج می شوند. این یکی از بزرگترین نرم افزارهای ایجاد شده در اینترنت خواهد بود. در این مقاله گروه آموزش برنامه نویسی صعود به معرفی 7 راه برای کسب درآمد با chatgpt ابزار قدرتمند هوش مصنوعی 2022 پرداختند و هر مورد را یک به یک توضیح دادند همچنین شما میتوانید سوالات خود را در رابطه موضوع راه های کسب درآمد با Chatgpt از قسمت نظرات با کارشناسان ما در میان بگذارید. در صورت تمایل میتوانید گروه آموزشی صعود را در شبکه و رسانه های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام و یوتیوب دنبال کنید.