همانطور که همه ما میدانیم، ReactJS یک کتابخانه جاوا اسکریپت محبوب برای ساخت رابط های کاربری است و بسیاری از شرکت ها و سازمان ها از آن برای ایجاد برنامه های کاربردی وب شیک و کاربر پسند استفاده می کنند. در سال‌های اخیر، استفاده از سیستم‌های طراحی و داشبوردهای مدیریتی به طور فزاینده‌ای در توسعه ReactJS رایج شده است، زیرا ظاهر و احساسی ثابت در بین برنامه‌ها و همچنین مجموعه‌ای از ابزارها و مؤلفه‌ها برای ساخت سریع رابط‌های پیچیده و قابل تنظیم ارائه می‌دهند.

 بیشتر بخوانید: در رابطه با این موضوع پیشنهاد میکنیم تا حتما مقاله ی، 

در این مقاله، گروه آموزشی صع ود نگاهی به 5 UI فریمورک برتر ReactJS در سال 2023 می اندازند.

 

5 UI فریمورک برتر ReactJS در سال 2023

 

1.Horizon UI

5 سیستم طراحی برتر ReactJS در سال 2023

Horizon UI یک سیستم طراحی مد روز و داشبورد مدیریتی است که به دلیل طراحی تمیز و مدرن و همچنین انعطاف پذیری و ویژگی های قدرتمندش شناخته شده است. طیف گسترده‌ای از اجزا از دکمه‌ها، ورودی‌ها، کارت‌های مدرن و کنترل‌های فرم گرفته تا نمودارها و نقشه‌ها و همچنین قابلیت‌های قالب‌بندی و سبک‌های قابل تنظیم را ارائه می‌دهد.

دارای بیش از 70 جزء آماده برای استفاده و بیش از 6 صفحه با کد کامل در نسخه رایگان و با بیش از 400+ مؤلفه فرانت و بیش از 40 صفحه با نسخه PRO.

 

2.Material UI

5 سیستم طراحی برتر ReactJS در سال 2023

رابط کاربری Material UI یکی از محبوب ترین سیستم های طراحی ReactJS است و بر اساس دستورالعمل های طراحی متریال گوگل است. طیف وسیعی از مؤلفه‌ها، از دکمه‌ها و کنترل‌های فرم‌ها گرفته تا ناوبری و طرح‌بندی، و همچنین قابلیت‌های قالب‌بندی و ویژگی‌های دسترسی را فراهم می‌کند.

 

3. Chakra UI

5 سیستم طراحی برتر ReactJS در سال 2023

Chakra UI یک کتابخانه کامپوننت ساده، ماژولار و در دسترس است که بلوک های ساختمانی مورد نیاز برای ساخت برنامه های React را در اختیار شما قرار می دهد. این سیستم طراحی مینیمالیستی بر ساخت اجزای مدولار و قابل استفاده مجدد متمرکز است. مجموعه بزرگی از مؤلفه‌ها، از جمله دکمه‌ها، کنترل‌های فرم، و اجزای طرح‌بندی، و همچنین قابلیت‌های قالب‌بندی و پشتیبانی از مؤلفه‌های سفارشی را ارائه می‌دهد.

 

4. Ant Design

5 سیستم طراحی برتر ReactJS در سال 2023

Ant Design یک سیستم طراحی است که توسط تیم علی بابا توسعه و نگهداری می شود و یکی از پرکاربردترین سیستم های طراحی در جهان است. طیف گسترده‌ای از اجزا، از دکمه‌ها و کنترل‌های فرم گرفته تا سیستم‌های شبکه و تجسم داده‌ها، و همچنین قابلیت‌های قالب‌بندی و پشتیبانی بین‌المللی را ارائه می‌دهد.

 

5. Next UI

5 سیستم طراحی برتر ReactJS در سال 2023

Next UI یک کتابخانه React UI زیبا، سریع و مدرن است. Next UI یک راه ساده برای سفارشی کردن تم های پیش فرض ارائه می دهد، می توانید رنگ ها، فونت ها، نقاط شکست و هر آنچه را که نیاز دارید تغییر دهید. از ابزارهای سبک غیرضروری در زمان اجرا جلوگیری می کند و عملکرد آن را نسبت به سایر کتابخانه های رابط کاربری بیشتر می کند.

 

نتیجه گیری

 استفاده از سیستم های طراحی در توسعه ReactJS می تواند تجربه کاربری و کارایی برنامه ها را تا حد زیادی بهبود بخشد. چه توسعه دهنده ای باشید که روی یک پروژه در مقیاس بزرگ کار می کند یا یک تجارت که به دنبال بهبود طراحی و عملکرد برنامه وب خود است، این سیستم های طراحی و داشبوردهای مدیریت می توانند منبع ارزشمندی باشند. در این مقاله گروه آموزشی صعود به معرفی و بررسی 5 UI فریمورک برتر ReactJS در سال 2023 پرداختند و مزایای هرکدام را شرح دادند.همچنین شما میتوانید سوالات خود را در رابطه با 5 UI فریمورک برتر ReactJS در سال 2023 از قسمت نظرات با کارشناسان ما در میان بگذارید. در صورت تمایل میتوانید گروه آموزشی صعود را در شبکه های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام و یوتیوب دنبال کنید.